Registrací k odběru newsletteru si zajistíte, že do své e-mailové schránky budete automaticky dostávat aktuální informace ze světa čerpacích stanic a o konferencích pro provozovatele čerpacích stanic. Abychom vám ho mohli posílat, vyplňte do příslušného políčka váš e-mail, dále prosím věnujte pozornost níže uvedeným právním informacím a na závěr potvrďte registraci.

Chci dostávat také:
Právní informace:
Potvrzením registrace vyjadřujete svůj zájem o odběr periodického newsletteru Čerpačka a dalších vámi zaškrtnutých newsletterů.
Zpracovatelem poskytnutých údajů je společnost ATOZ Marketing Services, spol. s r. o., se sídlem Holečkova 29, Praha 5, IČO: 48117706.
Souhlas se zasíláním newsletteru platí po dobu 10 let, ale můžete ho kdykoliv odvolat přímo v patičce daného newsletteru, kontaktováním společnosti ATOZ Marketing Services, spol. s r. o., pomocí těchto webových stránek, na www.atoz.cz či zasláním e-mailu na distribuce@atoz.cz.
S poskytnutými osobními údaji bude nakládáno v souladu s platnými zákony na ochranu osobních údajů. Celé znění zásad ochrany osobních údajů je k dispozici zde.