Benzina nabízí v Osicích teplá jídla i kvalitní kávu

Čerstvé bagety, saláty, rozšířený sortiment teplých jídel či fair trade káva čekají na návštěvníky nové čerpací stanice Benzina v Osicích. To vše je součástí mooderního konceptu občerstvení STOP CAFE BISTRO.

Společnost Unipetrol slavnostně otevřela novou čerpací stanici Benzina v Osicích na 81. kilometru dálnice D11 ve směru na Hradec Králové. Stanice nabídne řidičům široké spektrum paliv, včetně prémiové řady Verva nebo aditiva AdBlue. Čerpací stanice v Osicích je druhou, kterou společnost otevřela v letošním roce.

„Nová čerpací stanice v Osicích se nachází na velice důležitém dopravním tahu Praha – Hradec Králové, často využívaném pro cesty do Polska. Očekáváme velké vytížení ze strany řidičů, a to i vzhledem k tomu, že se plánuje také rozšíření severní části silnice R35 směrem na Olomouc a Ostravu. Řidiči se mohou těšit na nejmodernější služby a širokou nabídku kvalitních paliv,“ říká Marek Zouvala, jednatel společnosti Unipetrol RPA zodpovědný za maloobchod.

Stanice řidičům poskytne široký sortiment doprovodného zboží (potraviny, tisk, autokosmetiku a podobně) a kompletní nabídku občerstvení STOP CAFE BISTRO – nebudou chybět ani oblíbené hot-dogy či káva z nových dotykových samoobslužných automatů. Teplá jídla si budou moct řidiči vychutnat v odpočinkové zóně s připojením na Wi-Fi a možností dobití notebooku či telefonu. „Stanice v Osicích patří mezi jednu z prvních z padesáti čerpacích stanic, které do roku 2018 Unipetrol v konceptu STOP CAFE BISTRO vybuduje,“ dodává Zouvala.

Pod značkou Benzina k dnešnímu dni funguje 341 čerpacích stanic včetně pěti samoobslužných. Díky akvizici 68 čerpacích stanic OMV a otevření tří dalších ČS Benzina se počet zvýší na 412. Benzina si tak upevní pozici lídra na trhu.