Na čerpací stanici Shell Všechlapy otevřeli ovocný bar

Ovocné či zeleninové koktejly mohou řidiči nově ochutnat ve Fruitisimo baru na čerpací stanici Shell ve Všechlapech. Je to součást trendu, kdy čerpací stanice již nejsou jen místem k doplnění pohonných hmot, ale snaží se nabízet motoristům i široké doplňkové služby. Zdravější občerstvení patří mezi ně.

Zákazníci si mohou vybrat z ovocných a zeleninových koktejlů, čerstvých džusů, ovocných salátů, kelímků s ovocem a jogurtem, tvarohem nebo ovesnými vločkami. Od poloviny července pak počítají s letní nabídkou ručně vyráběné kopečkové zmrzliny.

„V rámci naší nabídky na čerpacích stanicích se snažíme neustále hledat nové cesty, jak řidičům zpříjemnit cestování. Ovocné bary se těší velké oblibě mezi českými zákazníky díky vzrůstajícímu trendu zdravého životního stylu. Proto věříme, že na tuto novinku v nabídce čerpací stanice Shell Všechlapy zareagují její návštěvníci s úsměvem,“ říká Petr Šindler, manažer komunikace společnosti Shell Czech Republic.

„Jsme rádi, že nyní budeme prostřednictvím našich ovocných a zeleninových koktejlů či zdravých svačin zlepšovat den i řidičům na dálnici D1,“ uvedl Jan Hummel, jednatel společnosti Fruitisimo. Český ovocný bar Fruitisimo je již na více než 50 místech v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.