Fresh Cornery jsou již na 31 čerpacích stanicích MOL

Do konce roku bude 70 čerpacích stanic MOL vybaveno Fresh Cornerem, místem s rozšířenou nabídkou kávy a občerstvení. Součástí novinky je i modernizace interiérů. V současnosti občerstvení Fresh Corner řidiči najdou na 31 čerpacích stanicích MOL.

„Čerpací stanice proměňujeme v místo, kde si řidiči mohou odpočinout, vychutnat čerstvé, na místě připravené jídlo či vynikající kafe a třeba si díky bezplatné wifi vyřídit pracovní e-maily. První reakce zákazníků jsou velmi pozitivní,“ říká Radim Špůrek, ředitel maloobchodu MOL v České republice.

Vsadili na nabídku kávy

Zákazníci si kávu mohou vypít v prostoru čerpací stanice, ale také je možnost koupit si ji na cestu ze samoobslužných kávovarů, které nabízí širokou nabídku mléčných a ochucených kávových specialit. Právě o kávu je ve Fresh Cornerech největší zájem. „Na všech čerpacích stanicích, kde byl zaveden koncept Fresh Corneru, se objem prodané kávy zvýšil a zákazníci se k nám na kávu vrací a aktivně ji vyhledávají,“ doplňuje informaci Radim Špůrek.

V nabídce Fresh Cornerů jsou také sendviče, toasty a panini, které se připravují na místě. Zároveň si na vybraných stanicích zákazníci mohou koupit i běžné potraviny, například čerstvé sladké i slané pečivo, mléčné výrobky a sýry. Na některých tranzitních stanicích je řidičům k dispozici teplá polévka. Rozsah sortimentu se liší podle velikosti a lokality jednotlivých čerpacích stanic.

Interiér je prosvětlený, s dřevěnými prvky

AAEAAQAAAAAAAAmEAAAAJGFkY2NjNTIxLTkyNWUtNDAyZS05MDgwLTQ0MDY4YzBkYjFjMA

První Fresh Corner byl otevřen v červenci loňského roku na čerpací stanici MOL ve Vyškově. Nejnovější pak řidiči najdou v Opavě. Momentálně se Fresh Cornery nacházejí v jedenácti krajích. Spolu se zaváděním Fresh Cornerů dochází také k modernizaci vnitřního prostoru čerpacích stanic. Prosvětlený interiér je doplněn o dřevěné prvky, ale třeba i pytle z jutové tkaniny s čerstvými kávovými zrny.

S Fresh Cornery je možné se potkat jak na tranzitních místech (například Vyškov, Zdiby, Velké Meziříčí), dále ve větších a středně velkých městech (například Hradec Králové, Pardubice, Šumperk, Most), tak i v hlavním městě (Barrandov, Žižkov, Horní Počernice).