UGO otevřelo na Benzině první Freshbar, chce zaplnit díru na trhu

Společnost UGO otevřela svůj první Freshbar v prostoru čerpací stanice. Motoristé si mohou šťavy, smoothies či občerstvení koupit na Benzině na Jižní spojce v pražských Záběhlicích, ve směru na Barrandovský most.

„Spoluprací s Benzinou si chceme ověřit zájem řidičů o rychlé, ale zároveň zdravé a chutné občerstvení do auta. Právě zde vidíme díru v nabídce, kterou bychom chtěli zaplnit našimi Freshbary s rozšířenou nabídkou čerstvých snacků a lehkých jídel,” vysvětluje Alena Procházková, marketingová manažerka UGO. Pokud bude o služby Freshbaru mezi motoristy zájem, společnost plánuje síť v následujících letech rozšířit o další lokality na hlavních dopravních tazích.

První UGO Freshbar pro motoristy cílí především na ty, kdo Jižní spojku využívají denně pro cesty do zaměstnání. Jeho nabídka se proto soustředí na čerstvě připravované šťávy a smoothies a k tomu na zdravé svačiny, lehké obědy a snídaně, které si mohou sníst na místě, případně odnést do práce.

UGO je česká firma založená v roce 2005, v roce 2012 koupila celou síť UGO barů společnost Kofola ČeskoSlovensko, která k nim v roce 2014 přidala i síť freshbarů a salaterií Mangaloo. V současné době tak UGO provozuje 58 Fresbarů a 16 Salaterií.