OMV boří mýty o stereotypním stravování na čerpačkách

Společnost OMV pokračuje v modernizaci svých čerpacích stanic, do  konce roku jich bude v novém hávu s modernizovanými gastronomickými koutky více než 30, v následujících letech projde modernizací zbytek sítě. Zároveň OMV v rámci své filozofie „We care more“ rozšiřuje na svých čerpacích stanicích koncept kvalitního a rozmanitého stravování.

V letošním roce se tak sortiment sendvičů rozrostl o nabídku specialit, vytvořených ve spolupráci se známým italským šéfkuchařem Emanuelem Ridim. Sendviče čerstvě připravené přímo ve VIVA Cafe obsahují kvalitní suroviny, jako je například italský chléb focaccia či flaguette, čerstvá pečená šunka z kýty s 96% podílem masa, prosciutto crudo, grilované papriky nebo sýr scamorza. Sendviče Focaccia Proscuitto, Manu sendvič a Taleggio bageta jsou sestaveny nejen s ohledem na skvělý kulinářský zážitek, ale jejich receptury také reflektují celosvětové gastronomické trendy. OMV tak  boří mýty o stereotypním stravování na čerpacích stanicích a přináší prémiové sendviče z těch nejlepších surovin.

Modernizace prodejních pultů a LCD vybavení

Nové gastrokoutky OMV jsou vylepšeny podle nejnovějších trendů. Zvýšená pozornost byla věnována zejména přirozenému proslunění prostor, modernizaci prodejních pultů, ale také prodejních podhledů, které jsou nově vybaveny příjemnými LCD obrazovkami. Koutky k sezení poskytují maximální pohodlí a klid k relaxaci. Důležitými úpravami prošlo i zázemí bistra, které nyní umožňuje nabízet výrazně větší škálu čerstvě připravovaného občerstvení.

„Považujeme za klíčové dopřát řidičům a jejich spolucestujícím možnost relaxace před další cestou v klidném a stylovém prostředí,“ zmiňuje Michal Janda, marketing manager OMV CZ. „Spolu s kvalitou našeho gastronomického servisu, především italskou praženou fairtrade kávou a občerstvením z kvalitních surovin, připravovaným přímo v bistru stanice, určujeme nové standardy pro občerstvení na cestách. Pro řidiče se chceme stát jasnou volbou číslo jedna.“

OMV dlouhodobě staví svůj obchodní úspěch na silném prozákaznickém přístupu, definovaném v rámci filosofie „We care more.“ Klientům přináší služby nad rámec jejich očekávání. Čerpací stanice se zaměřují na maximální pohodlí a komfort při čerpání pohonných hmot, prodejny VIVA nabízí nadstandardně široký sortiment včetně výběrových čerstvých potravin.