Shell rozšiřuje moderní služby, zákazníci zaplatí z mobilu i za myčku

Od loňského listopadu mají řidiči na čerpacích stanicích Shell možnost zaplatit za pohonné hmoty přímo od stojanu. Letos v září Shell pro své zákazníky zavedl další komfort –  řidiči mají možnost platit prostřednictvím digitální peněženky MasterpassTM by Mastercard® i za služby mycího centra.

Pouhým naskenováním QR kódu a uhrazením částky z pohodlí vlastního auta mohou zákazníci předejít případným nedorozuměním nebo předbíhání u mycí linky. První myčkou ze všech 44 000 myček Shell na světě, která tuto službu nabídla, se stala čerpací stanice Shell na Výstavní ulici v Praze 4. Služba je již dostupná také na dalších 8 stanicích Shell v České republice.

Rychlost především 

Při využití této rychlé a pohodlné formy úhrady řidič z vozu naskenuje QR kód a v aplikaci si vybere zvolený mycí program. Po zaplacení okamžitě obdrží vygenerovaný kód, který následně zadá na ovládacím panelu mycí linky. Odpadne tím dosud nutná cesta do obchodu.

Velmi nás těší, že první čerpací stanice Shell na světě nabízející pohodlný způsob placení mobilem za mycí linku přímo z auta je právě v České republice a tímto zveme naše zákazníky, aby službu vyzkoušeli. Ve spolupráci se společností Mastercard se snažíme dále rozšiřovat komfort při návštěvě našich čerpacích stanic a mobilní peněženka MasterpassTM v tomto ohledu nabízí bezpečné a technologicky pokročilé řešení i při placení za mycí programy,“ komentuje novinku Jan Čapský, ředitel provozu čerpacích stanic Shell v České republice a na Slovensku.

Jsme velmi potěšeni, že jsme ve spolupráci se společností Shell mohli rozšířit využití naší digitální peněženky MasterpassTM o další velmi zajímavou službu. Uživatelé služby MasterpassTM mohou na čerpacích stanicích Shell pohodlně a rychle platit nejen za palivo, ale také za mycí linku, přímo od volantu svého vozidla,“ říká Richard Walitza, viceprezident pro mobilní platby a inovace Mastercard v České a Slovenské republice a Rakousku.