PF pro vaše obchodní partnery – bez papíru, efektně a rychle

Ještě to stihnete a bude vás to stát zhruba pět až deset minut času. Pokud totiž patříte k těm, kteří PF až tak ve svém rozpočtu neřeší (a na jejich poslání je teď už opravdu trochu pozdě), můžete využít online nástroj, se kterým připravíte přání do nového roku rychle.

Víte, že?

I přesto, že označení PF (Pour Féliciter – francouzsky Pro štěstí) česky moc nezní, byl to právě Čech, kdo tento způsob poděkování vymyslel. Konkrétně hrabě Karel Chotek z Chotkova a Vojína, který v letech 1826 až 1843 působil jako nejvyšší purkrabí království českého.

Hlavně digitálně

Ať chcete nebo ne, digitální věk se nám tlačí do všech našich aktivit. A i když je moc pěkné, když vám ze schránky vypadne tištěné PF s milým přáním, digitálně to také není k zahození. Navíc šetříte lesy. Vypadáte pokrokově. A dělají to tak prý mileniálové, tak se toho nebojme a zkusme to také! 🙂

Na stránce www.webnode.cz/pf2018 provedete zdarma jednoduchou registraci, ve druhém kroku vyberete volbu, že chcete vytvořit webové stránky, a nakonec vpravo nahoře kliknete na PF 2018. Nyní si vyberete jednu ze sedmi dostupných šablon, nahrajete fotografie – z vaší čerpačky, akčního týmu….zkrátka cokoli vás napadne, a upravte text (font, velikost….). I s nahráním fotografie vám práce na PF nezabere více než 10 minut. Pokud chcete být ale o něco více originální, na novoročenku můžete přidat video, seznam předsevzetí, odpočet času do Nového roku či jednoduchý dotazník. To už vám zabere o trochu času více, příjemce přání to ale určitě ocení. Pak už stačí jen dát novoročenku publikovat a unikátní internetovou adresu sdílet vašim obchodním partnerům či na sociálních sítích.

Naše Pour Féliciter pro vás – hezké svátky, ve kterých se pokuste načerpat trochu klidu a pohody do nového roku!

Tým www.cerpacka.cz