Čerpací stanice mohou získat ocenění Zlatá etiketa v programu Galerie kvality

Projekt Čerpačka vstoupil do spolupráce s iniciativou Galerie kvality, která oceňuje kvalitu kamenných obchodů a služeb a propůjčuje jim značku Zlatá etiketa. Pro čerpací stanice je program otevřen od letošního roku, úspěšné čerpací stanice získají certifikaci kvality poskytovaných služeb, hodnotící zprávu a mediální propagaci.

Značka je určena pro všechny maloobchodní provozy v rámci České a Slovenské republiky, bez ohledu na obor podnikání a uděluje se na období 2 let. V případě úspěšné certifikace nemůže toto ocenění získat přímá konkurenční provozovna v nejbližším okolí.

Proč Galerie kvality?

V nezávislém hodnocení dle pravidel Retail Controllingu je analyzována úroveň jednotlivých čerpacích stanic. Čerpací stanice mohou získat ocenění Zlatá etiketa v kategoriích Příjemný personál a Profesionální nabídka.

„Mimo jiné se hodnotí přístup a chování k zákazníkům, znalost zboží, profesionální image i individuální prodejní dovednosti. V kategorii Profesionální nabídka se hodnotí zejména celková úroveň interiéru provozovny, vystavení sortimentu a další marketingové aktivity.“ vysvětluje Marek Juračka z programu Galerie kvality. Ocenění Zlaté etikety má dnes již několik desítek kamenných obchodů a služeb v České republice a na Slovensku.

Bližší informace o programu a o tom, jak se do něj můžete zapojit, najdete na www.galeriekvality.cz a na emailové adrese: info@galeriekvality.cz.