Shell získala ocenění Mastercard Čerpací stanice s prodejnou 2017

Ocenění získala společnost Shell v kategorii Mastercard Čerpací stanice s prodejnou. Na druhém místě se umístila Benzina a na třetím Tank ONO. Kategorie Čerpací stanice s prodejnou je v ocenění Mastercard od loňského roku. Loňským vítězem se stal řetězec Tank ONO, na druhém a třetím místě pak Shell a Benzina.

„Získání tohoto prestižního ocenění v českém maloobchodu si velice vážíme a děkujeme všem našim zákazníkům
za projevenou důvěru. Vnímáme ho jako výsledek našeho dlouholetého úsilí spojeného se zaváděním inovativních služeb na našich čerpacích stanicích a intenzivní práce s personálem v obchodech i na nádvoří. Ocenění si považujeme o to víc, že přichází v době, která se na trhu čerpacích stanic vyznačuje rostoucí konkurencí v oblasti rozvoje a rozšiřování prodejních formátů,“ komentuje získané ocenění Pavel Los, generální ředitel společnosti Shell Czech Republic a.s.

Absolutním vítězem a držitelem titulu Mastercard Obchodník roku 2017 se již popáté stala IKEA Česká republika. Ta byla zároveň oceněna v rámci oborových kategorií jako Mastercard Obchodník s nábytkem a bytovými doplňky 2017.

Vítězové jednotlivých kategorií byli určeni na základě výsledků reprezentativního internetového průzkumu společnosti GfK Czech, uskutečněného na vzorku 2 000 respondentů z celé České republiky. Hodnocenými parametry bylo spontánní jmenování prodejny, počet nakupujících, míra jejich loajality prodejně a důvěra v ni a spokojenost s vybranými parametry, jako sortiment, kvalita, orientace v nabídce.

Shell na Čerpačka.cz: