Benzina nabízí na čerpačkách občerstvení i pro mobily

Největší síť čerpacích stanic v ČR, Benzina, pokračuje v modernizaci a rozšiřování služeb pro zákazníky. V minulém roce kompletně pokryla své čerpací stanice bezplatným vysokorychlostním bezdrátovým internetem a nyní v rámci rozšiřování konceptu občerstvení Stop Cafe nabízí službu re-charge, která díky zásuvkám umožňuje pohodlné nabíjení přenosných zařízení, jako jsou mobilní telefony, tablety či notebooky. Zmodernizovaných stanic je 32, do konce roku jich bude stovka.

Místo pro obchodní schůzky

Trend využívat mobily a notebooky v kavárnách čerpacích stanic Benzina neustále roste. Stále častěji se čerpací stanice stávají také místem obchodních schůzek a jednání. Benzina vychází tomuto trendu vstříc moderním prostředím, občerstvením, kávou a bezdrátovým vysokorychlostním připojením bez hesla, datových limitů a zdarma.

„Měníme k lepšímu nejen vzhled stanic, ale také nabídku služeb. Modernizované stanice nabízejí zákazníkům nový design, nové druhy občerstvení a rozšířené zóny k relaxaci či práci. Jsme přesvědčeni, že k tomu dnes také patří nejen připojení k internetu, ale i možnost dobít si svá mobilní zařízení. Takto zmodernizovaných již máme 32 stanic a do konce roku jich chceme mít 100,“ říká Agnieszka Bobrukiewicz, vedoucí odboru marketingu pro maloobchod skupiny Unipetrol.

Stále častěji se čerpací stanice stávají také místem obchodních schůzek a jednání. Benzina vychází tomuto trendu vstříc moderním prostředím, občerstvením, kávou a bezdrátovým vysokorychlostním připojením bez hesla, datových limitů a zdarma.

Koncept Stop Cafe rožšiřuje gastronomickou nabídku

Čerpací stanice Benzina rozšířené o koncept STOP CAFE jsou v relaxační zóně vybaveny stolky s integrovanými zásuvkami pro nabíjení. Základní gastronomickou nabídku, oblíbenou fair trade káva a hotdog, rozšiřuje na vybraných stanicích pestrá paleta tradičních i moderních pokrmů s důrazem na zdravou výživu. Vedle hlavních jídel a salátů jsou k dispozici také snídaňová menu. Jídla jsou připravována ve speciálních pecích bez přidaného tuku. Mimo to STOP CAFE nabízí široký sortiment čerstvých baget, croissantů, můsli, jogurtů a dalších specialit. Vedle teplých a studených nápojů a kávy s certifikací Fairtrade jsou v nabídce  modernizovaných stanic také čerstvě lisované ovocné a zeleninové šťávy.

„Zainvestovali jsme do designu, využíváme přírodní materiály i barvy, hodně dbáme na kvalitní osvětlení, rozšířili jsme prostor k sezení a zatraktivnili ho, ať už světly či použitím dekorací. Rozšířili jsme nabídku o zdravá jídla z čerstvých surovin. Vybere si každý, i rodiny s dětmi a vegetariáni. Jídla jsou připravována ve speciálních pecích bez přidaného tuku a jejich příprava je velmi rychlá, než si zákazník odskočí na toaletu, má pokrm hotov. Třeba pro hamburger nebo lososa potřebujeme na přípravu kolem pěti minut,“ uvedl nedávno o nově pojaté gastronomii na čerpacích stanicích Stop Café v rozhovoru pro www.cerpacka.cz Filip Balcárek, šéf gastroslužeb společnosti Benzina.