Motorové oleje: Platinum Pro

Kategorie: Motorové oleje

Produkt: Platinum Pro

Benzina uvádí na český trh novou řadu prémiových olejů Platinum PRO. Unikátní technologie těchto olejů nejvyšší světové úrovně prodlužují životnost motoru a zajišťují bezproblémový provoz i za velmi nepříznivých podmínek. Motorové oleje Platinum jsou schváleny k používání v motorech vozidel všech významných světových výrobců a uznání získávají také v motoristickém sportu. Jsou vlajkovou lodí mezi mazivy z produkce společnosti Orlen Oil.

Zákazníci mohou nyní pořídit novou řadu prémiových olejů Platinum na 113 vybraných čerpacích stanicích Benzina. K dispozici jsou spotřebitelská balení s objemem jednoho litru. Sortiment značky Platinum zahrnuje široké portfolio olejů pro osobní vozy, užitková vozidla, motocykly, lodě, stavební stroje, zemědělské stroje a specializované průmyslové vybavení. Nová řada motorových olejů Platinum poskytuje vynikající mazání od okamžiku spuštění motoru. Pro majitele vozidel to znamená menší opotřebení pohyblivých dílů v motoru, a tím i prodloužení jeho životnosti. Dalšími přínosy jsou nižší spotřeba paliva v důsledku nižšího tření a minimalizace škodlivých emisí.

Kontaktujte:

UNIPETROL RPA, s.r.o. – BENZINA, odštěpný závod, Adresa firmy: Na Pankráci 127, 140 00, Praha 4,  email: benzina@benzina.cz, Web: www.benzina.cz 

 

Nová řada motorových olejů Platinum Pro. Foto: Linkedin: Agnieszka Bobrukiewicz, Unipetrol