EuroOil nabízí na svých pumpách možnost platit složenky

Na čerpacích stanicích EuroOil mohou zákazníci od června zaplatit poštovní poukázky a SIPO. Použít mohou hotovost nebo platební kartu jakékoliv banky. Nová služba vznikla ve spolupráci s Poštovní spořitelnou. Za každou složenku do hodnoty 10 000 Kč zákazník zaplatí jen 24 Kč.

Nová služba zákazníkům umožní také výhodně platit účty za plyn, elektřinu či telefon, podávat příkazy k úhradě a vkládat hotovost na účet.

„Je to pro nás příležitost, jak nabídnout zákazníkům rychlejší a levnější služby. Jsou věci, které prostě musíte udělat – dojet si pro benzín a zaplatit složenky. Proč to tedy nevyřídit hned najednou?“ pokládá řečnickou otázku Vladimír Vacek, vedoucí úseku čerpacích stanic společnosti ČEPRO, která čerpací stanice EuroOil provozuje.

V síti EuroOil proběhla v posledních letech modernizace interiérů prodejen, v některých se například rozšířil sortiment rychlého občerstvení. Přibývají také místa s AdBlue pro dieselové motory. Všude funguje bezplatné wifi.  Placení složenek a SIPO dále zvětšuje potenciál stanic EuroOil. „V dnešní době je stále větší zájem o multifunkční podobu čerpacích stanic. Při hledání doplňkových služeb musíme mít vždy na paměti regionální charakter našich pump, jejich velikost i přínos pro zákazníka,“ vysvětluje Vladimír Vacek.

(TZ)