Benzina otevřela novou čerpací stanici v Sadové, aktuální počet benzinek je 406

Benzina uvádí do provozu novou čerpací stanici na kraji obce Sadová, na silnici první třídy E442 (35) ve směru z Jičína na Hradec Králové. Stanice nabídne řidičům široké spektrum paliv. Vedle základní aditivované řady paliv s čistícím účinkem EFECTA také prémiovou naftu VERVA Diesel. Motoristé se mohou těšit i na kvalitní fair trade kávu nebo nejrůznější druhy hot-dogu pod značkou Stop Cafe.

 „Letos na jaře jsme dokončili převzetí šedesáti čerpacích stanic od společnosti OMV. V rozšiřování počtu stanic i nadále pokračujeme. Stanice v Sadové se stala již 406. čerpací stanicí v našem řetězci. Upevnili jsme si tím pozici lídra na českém trhu. Stejně jako na našich ostatních čerpacích stanicích, i na nové Benzině v Sadové se řidiči mohou těšit na nejmodernější paliva s garantovanou kvalitou a prodej doplňkových produktů včetně občerstvení,“ říká Marek Zouvala, ředitel Benzina, odštěpného závodu Unipetrol.

Čerpací stanici na kraji obce Sadová místní motoristé znali jako Wismo Oil. Benzina ji po převzetí oblékla do svých červenostříbrných barev, modernizovala a rozšířila nabídku paliv i doplňkového zboží. Motoristům je k dispozici řada špičkově aditivovaných paliv s garantovanou kvalitou. Řidiči vozů se zážehovým motorem mohou tankovat bezolovnatý benzin EFECTA 95. Pro vznětové motory tvoří nabídku nafta EFECTA Diesel a prémiová nafta VERVA Diesel. Aditivovaná paliva EFECTA mají čistící účinek a zamezují tvorbě usazenin v motoru. Přísady v palivě EFECTA odstraňují nečistoty usazené ať už na sacích ventilech anebo chrání vstřikovací trysky a celý palivový systém před korozí.

Čerpací stanice Benzina v Sadové poskytuje řidičům základní sortiment doprovodného zboží (potraviny, tisk, autokosmetiku) a z nabídky občerstvení Stop Cafe oblíbené hot-dogy a kávu z dotykového samoobslužného automatu. Odpočinková zóna má pro zákazníky volně přístupnou Wi-Fi síť. Mezi základními potřebami pro motoristy nebudou chybět ani kvalitní motorové a převodovkové oleje Mogul.

(TZ)

Gastro v budoucnu rozhodne o tom, kdo bude hrát na trhu prim