Čepro obnovuje sklad v Loukově, v provozu bude od 3. prosince

Dva měsíce po požáru v areálu skladu pohonných hmot společnosti ČEPRO v Loukově, firma spustí výdej automobilového benzínu a nafty. Jedná se o plnohodnotnou službu zákazníkům včetně aditivace. Aktuálně finišuje výstavba těchto prvních plnících míst, na kterých se spustí výdej pohonných hmot 3. prosince 2018.

Původní výdejní lávky, pro plnění automobilových cisteren, zničil 10. září 2018 požár a zákazníci museli dočasně jezdit pro pohonné hmoty do jiných skladů Čepra v okolí. „Od nešťastné události probíhaly v místě demoliční práce a rychlá výstavba plnících míst. Aktuálním krokem obnovuje společnost ČEPRO výdej automobilového benzinu a nafty pro dvě autocisterny najednou. Tímto krokem se sklad Loukov, v rekordním čase zapojuje do plnohodnotné činnosti v rámci systému ČEPRO,“ říká k současnému stavu Jan Duspěva, předseda představenstva ČEPRO.

Pro standardní výdej v Loukově chce firma vybudovat zcela nové výdejní lávky, které budou odrážet nejmodernější trendy v oboru. „Projektujeme zhotovení šesti výdejních stop, propustnost lávek skladu Loukov se zvýší o vice než 70 procent. Zahájení provozu na nových výdejních lávkách předpokládáme ke konci roku 2019,“ upřesňuje František Todt, člen představenstva ČEPRO.

(ČEPRO)