EuroOil akvizuje menší hráče, v síti má už 200 stanic

Jubilejní 200. čerpací stanice EuroOil společnosti Čepro je v provozu od 1. prosince u prodejny Albert v Beskydské ulici ve Frýdku-Místku. Síť EuroOil se za poslední dva roky rozrostla o devět míst, včetně prvních dvou pump na D1.

„Stejně jako v minulých letech hledáme vhodné příležitosti k rozšiřování naší maloobchodní sítě. Jedná se o jednotky čerpacích stanic ročně, které mají zajímavý obchodní potenciál,“ dodává Jan Duspěva, předseda představenstva společnosti Čepro, která síť EuroOil vlastní.

Podle údajů ČAPPO je v ČR přes 7 tisíc čerpacích stanic, což představuje jednu pumpu na 8 kilometrů. EuroOil potvrzuje trend konsolidace celého trhu, kdy největší sítě postupně přebírají menší prodejce nebo se spojují. „Všechna naše nová místa vznikla formou akvizice již dříve postavených pump. Stále klademe důraz na regionální charakter a optimální nabídku a vysokou kvalitu pohonných hmot,“ upřesňuje strategii Jan Duspěva.

Čerpací stanice v barvách EuroOil s pořadovým číslem 200 se nachází ve Frýdku-Místku.

Síť čerpacích stanic EuroOil nyní čítá 200 poboček po celé republice. Pohonné hmoty dodává certifikovaný vlastník Čepro. V síti lze platit vlastní kartou EuroOil, která nabízí slevu na každém litru nebo odložené platby za pohonné hmoty. Aktuální ceny najdou zákazníci v mobilní aplikaci EuroOil.

Čepro obnovuje sklad v Loukově, v provozu bude od 3. prosince