Benzina ocenila své partnery

Benzina letos slaví 60 let. A zatímco se zákazníky toto výročí oslavila sérií soutěží s hlavní cenou v podobě automobilu Mini Countryman, obchodní partnery provozující její čerpací stanice pozvala na výroční galavečer. Během slavnostního setkání se bilancovalo, rozdávala se ocenění a hledělo do budoucnosti. Benzina letos obhájila titul nejdůvěryhodnější značky mezi čerpacími stanicemi v České republice.

Za tímto úspěchem stojí investice do modernizace stanic a zvyšování kvality. Objem prodaných paliv dokázala Benzina navýšit od roku 2012 o 86 %, objem prodaného občerstvení dokonce o 294 %. Management Benziny v čele s vedoucím manažerem Markem Zouvalou ocenil více než třicet nejlepších provozovatelů v oblasti provozní dokonalosti, objemu prodaných paliv nebo objemu prodaného občerstvení.

Hlavní cenu za celoročně nadprůměrné výsledky ve všech sledovaných oblastech z rukou Tomasz Wiatraka, místopředsedy představenstva Unipetrol, a vedoucího manažera Benziny Marka Zouvaly převzali provozovatelé stanic v Opavě v Krnovské ulici, ve Zlíně-Přílukách a na Hoře svatého Šebestiána. „Našich 407 stanic provozuje na 300 partnerů. Oni jsou ti, kteří naše zázemí a podporu přetváří v konečný úspěch u zákazníků. A za to jim patří náš velký dík,“ doplňuje Marek Zouvala.

Celkově na čerpacích stanicích Benziny pracuje 2 200 lidí, kteří obslouží až 7 mil. zákazníků měsíčně.

 

Benzina obhájila prvenství z loňského roku, je Nejdůvěryhodnější značkou