Fresh Corner Drive už je také v Praze

Společnost MOL otevřela v pořadí druhý občerstvovací Fresh Corner Drive, tentokrát na vytěžované Průmyslové ulici na Praze 9. Poprvé přišla firma s novým konceptem v listopadu loňského roku v Hradci Králové. Zákazníci tak mohli jako první v Česku využít kromě standardních služeb také zrychlený prodej do okénka. Koncept Drive na naše stanice dorazil z Maďarska, kde ho firma poprvé představila již v roce 2017.

„Pokračujeme v inovování našich služeb s cílem poskytovat zákazníkům stále komfortnější a časově úspornější způsob občerstvení. Po prvních pozitivních reakcích proto otevíráme náš druhý Fresh Corner Drive na frekventované Průmyslové ulici v Praze,“ uvádí Ivo Velíšek, retail shop sales manager MOL Česká republika. Prostřednictvím prodejního okénka si zákazník může vybrat z bohaté nabídky kvalitní kávy a sladkého i slaného občerstvení, aniž by musel opustit pohodlí svého vozu.

Fresh Corner Drive navazuje na expanzi moderního občerstvovacího konceptu Fresh Corner, který společnost buduje na svých čerpacích stanicích od roku 2015. V současnosti mohou zákazníci navštívit již 160 Fresh Cornerů po celém Česku. Vloni v srpnu představila firma také svůj první kioskový Fresh Corner mimo čerpací stanici v pražském obchodním centru Arkády Pankrác.