Eurowag rozšiřuje akceptační síť v ČR o vybrané čerpací stanice Benzina

Eurowag, přední poskytovatel platebních řešení v Evropě a registrovaný poskytovatel EETS, rozšířil svou akceptační síť v České republice o 81 vybraných čerpacích stanic Benzina poskytujících prvotřídní služby pro kamionovou dopravu po celé zemi.

Pro snadné nalezení byly nové stanice přidány do aplikace Eurowag pro smartphony a tablety IOS a Android a rovněž do portálu pro zákazníky Eurowag. K dispozici jsou také v aplikaci Plánovač tras, v komplexní online službě, kde zákazníci najdou nejbližší stanici Eurowag a mohou naplánovat jednotlivé trasy po celé Evropě.

„Jsme potěšeni, že můžeme našim zákazníkům nabídnout rozšířené možnosti doplňování paliva prostřednictvím vynikajícího partnera Benzina“, říká Klaus Burkart, výkonný ředitel divize pro Acceptance Network Fuel and Vehicle Services Eurowag.

„Neustále zvyšujeme úroveň naší kvality a péče o zákazníky, a to jak pro běžné motoristy, tak pro profesionální řidiče. Na všech 81 čerpacích stanicích vybavených řešením od Eurowagu je k dispozici vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu, občerstvení Stop Cafe a možnost parkování pro kamiony včetně zázemí pro řidiče. Zavádíme také možnost rychlého oboustranného tankování pro nákladní vozy. Řidiči mohou využít současně všechny výdejní stojany v pruzích pro kamiony najednou, včetně tankování provozní kapaliny AdBlue,” říká Marek Zouvala, ředitel sítě čerpacích stanic Benzina.