MOL rozjel na pěti čerpacích stanicích nabídku Fresh Corner Nuts

Společnost MOL Česká republika nabízí na pěti čerpacích stanicích novinku pro zákazníky se zájmem o zdravé občerstvení. Koncept Fresh Corner Nuts pod heslem „Mlsejte zdravě“ zákazníkům nabízí možnost koupit si směsi ořechů a sušeného ovoce na cestu díky samospádovým násypníkům. MOL tak pokračuje ve své filozofii nabízet zákazníkům rychlý servis a kvalitu a zvyšovat zákaznickou zkušenost. Právě transparentní nádoby násypníků, ve kterých jsou ořechy dobře vidět zajišťují zákazníkům komfort a rychlost nákupu.

„V současné chvíli máme tuto nabídku na pěti čerpacích stanicích, jde o Rozvadov, Chodov, Bělčice, Humpolec a Barrandov,“ říká Ivo Velíšek, retail shop sales manager společnosti. Ta koncept nabídky ořechovýcha ovocných směsí ze samospádových zásobníků testovala v uplynulém půlroce. Zákazníci mohou zvolit ze dvou variant – 150g a 250g kelímek za 99, respektive 149 Kč.

Ačkoli další rozšíření teď není v plánu, Ivo Velíšek nevylučuje, že se v průběhu roku objeví nabídka i v dalších lokalitách. S nějvětší pravděpodobností půjde o dálniční tahy a hraniční přechody.

(JH) 

Tomáš Lux: Vždycky, když si myslíte, že jste první, je to špatně