Benzina připravila pro své zákazníky soutěž o Porsche Cayman

Benzina pokračuje ve velké prázdninové soutěži, jejímž hlavním tahákem je Porsche 718 Cayman v hodnotě téměř dva miliony korun. Jeho majitele určí losování ze všech zákazníků, kteří se zapojí do hry. Soutěž „Vyhraj Porsche!“ trvá až do 22. září na čerpacích stanicích Benzina v České republice a na Slovensku.

Podmínkou zapojení do hry je načerpání 25 litrů prémiového  paliva Verva nebo 30 litrů standardního paliva Efecta a zapojit se do soutěže „Vyhraj Porsche!“. „Naše paliva vynikají mimořádnou kvalitou a umožňují motorům dosahovat v každodenním provozu stoprocentních výkonů,“ říká Marcin Stefaniak, vedoucí odboru marketingu Benziny. „Totéž platí i pro sportovní vůz Porsche 718 Cayman, který jsme vybrali jako hlavní výhru v naší nové zákaznické soutěži.“

Kromě Porsche Grand karty a trička

Kromě hlavní výhry v podobě atraktivního červeného kupé Porsche 718 Cayman s přeplňovaným dvoulitrem o výkonu 220 kW (300 k), které umožňuje zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,1 sekundy, čekají na soutěžící další hodnotné ceny. Benzina mezi soutěžící rozdělí celkem 1000 Grand karet pro jednorázový odběr paliva v hodnotě 500 Kč a 2000 modrých trik s logem Verva.

Zákazník po načerpání dostatečného množství paliva obdrží na účtence unikátní kód, který si zaregistruje na webové stránce www.soutezbenzina.cz, nebo jej zašle ve zprávě SMS na telefonní číslo 736 363 363. Soutěžící je obratem informován, zda se stal majitelem Grand karty nebo trička. O výherci hlavní ceny rozhodne losování po skončení soutěže, do něhož budou zahrnuty všechny platně zaregistrované kódy účtenek, včetně výherců drobných cen.