Čtvrtým ambasadorem OMV Viva Chef Concept je Radka Jirsová
Dvorní kuchař OMV Emanuele Ridi sáhl tentokrát do řad zaměstnanců OMV a jako svého čtvrtého ambasadora pro oživení nabídky sendvičů na občerstvovacích stanicích OMV Viva vybral gastro odbornici Radku Jirsovou. Ta v OMV už devět let dohlíží na kvalitu gastronomie v konceptu Viva café.
Veškeré receptury sendvičů, nabídka pečiva, ale i kávy jsou pod jejím přísným drobnohledem. Kromě toho, že je Radka Jirsová schopnou manažerkou, je také kreativní kuchařkou a pekařkou, svědčí o tom mimo jiné její instagramový profil @radka.jir.

Sendvič Grande Salmone: signature sendvič od Radky Jirsové
Kreativita v kuchyni je to, co Radku Jirsovou baví nejvíc. Vymýšlet zdravější verze jídel ji dle jejích slov bralo tak nějak vždy. A jak sama říká, v kuchyni občas tancuje mezi slaným a sladkým, tučným a lehkým, pikantním a jemným…Pro čerpací stanice OMV Viva připravila sendvič, který je chutný, zdravý, lehký, ale zároveň zaručeně zasytí. Sendvič Grande Salmone rozmazluje chuťové pohárky kombinací delikátního uzeného lososa a smetanového sýra, položeného na štiplavé rukole, zakápnutého medovo-hořčičným dressingem v tmavém vícerznném pečivu rhombig.

OMV v rámci Viva Chef Concept představila třetího ambasadora