Předplacené tankovací karty Benziny bez bankovního krytí mohou nově využít i firmy

Tankovací karty společnosti Benzina Tank Karta Easy a Tank Karta Business využívá přes 200 tisíc zákazníků z řad běžných motoristů i firemních klientů. Benzina teď  přináší novinku v podobě možnosti předplatit a dobíjet tankovací karty i uživatelům Tank Karty Business. Firemní zákazníci tak nově mohou nabít své karty finančním obnosem pro zajištění tankování a nepotřebují bankovní garanci ani žádnou jinou formu ručení, přičemž si jejich Tank Karta zachovává veškeré výhody včetně zvýhodněné ceny.

Podle ředitele sítě čerpacích stanic, Marka Zouvaly, si Benzina provedla průzkumy mezi firemními klienty a zaznamenala poptávku po předplacených kartách. Zejména malým firmám a podnikatelům tak odpadají starosti s bankovním zajištěním a mohou své karty průběžně nabíjet přímo na čerpacích stanicích i online.

Tankovací karty Benziny nabízejí řadu benefitů. Majitelé Tank Karty Easy oceňují zejména okamžitou slevu až 1 Kč na litr paliva oproti totemové ceně a jednoduchou správu karty online díky čemuž mají rodinné výdaje pod kontrolou. Slevy jsou přichystány i pro majitele Tank Karty Business. „Firemní zákazníci mohou kromě výhodné ceny těžit rovněž z týden dopředu garantované ceny paliva bez ohledu na lokalitu v naší síti čerpacích stanic Benzina. Karty jsou navíc akceptovány na více než tisícovce míst po celé České republice,“ konstatoval Marek Zouvala.

Předplacená verze Tank Karty Business je určena zejména pro malé firmy a podnikatele, kteří nedosáhnou na bankovní záruku a chtějí tankovat kvalitní palivo se slevou. Benzina nabízí pro firemní klientelu i řadu dalších služeb. Kompletní nastavení a správa karet probíhá přehledně online na www.tank-karta.cz. Zákazníci mohou využít rovněž automaticky generované podklady pro knihu jízd a detailní přehledy tankování. Všechny karty jsou navíc vyúčtovány v rámci jednoho dokladu.