EuroOil rozšiřuje noční prodej

V síti čerpacích stanic EuroOil mohou zákazníci tankovat i v noci, aktuálně jde o jedenáct čerpaček. Nový samoobslužný automat instalovala společnost Čepro, provozovatel sítě, v Praze na Poděbradské ulici. Řidiči sem nyní mohou zajíždět v režimu 24/7, kdy přes den mají k dispozici běžný servis včetně prodejny s obsluhou a v noci natankují právě s pomocí automatu. Platit v automatu lze hotovostí, platební kartou i Kartou EuroOil.

„Noční samoobslužné automaty nasazuje především tam, kde vnímáme větší poptávku po takové službě. V takovém případě jsme schopni ji zajistit. Máme pak několik míst, kde je zcela bezobslužný prodej po celý den – jde o lokality, kde by se prodejna se suchým zbožím nevyplatila. Třetí model závisí na přístupu nájemce čerpací stanice, který v případě zajímavé lokality nabídne možnost nepřetržité obsluhy na čerpací stanici i s prodejnou,“  říká Vladimír Vacek, vedoucí úseku čerpacích stanic společnosti Čepro.

Kromě Poděbradské funguje stejný mechanismus také v Nehvizdech, Dubenci a České Třebové. Nepřetržitý provoz nabízí také pumpy, které má EuroOil po celý den jako bezobslužné. Ty zákazníci najdou v Novém Městě, Šlapanově a Sedlnicích, tedy v blízkosti skladů Čepra. Zbývá dodat třetí model, kterým je čerpací stanice s kontinuální obsluhou, kam EuroOil řadí pumpy v Praze Rajské zahradě, Litoměřicích, Antošovicích a Plzni Koterově.