Benzina uzavře rok na Slovensku s deseti čerpačkami

Benzina uzavírá rok svého obnoveného působení na slovenském trhu, kde bude mít již deset čerpacích stanic – v Malackách, Holicích u Dunajské Stredy, Lužiankách u Nitry, Šelpicích u Trnavy, Šuranech u Nových Zámků, Strečně, Tesárskych Mlyňanech a Senci. Další dvě stanice jsou samoobslužné. Nacházejí se v Bánské Bystrici a Košicích a budou uvedeny do provozu v následujících týdnech. 

„Jsme rádi, že jsme splnili náš plán mít deset čerpacích stanic. Stále však platí, že důležitější než vysoké tempo rozvoje je pro nás dodržení naplánovaného obchodního modelu,“ říká Tomasz Wiatrak, předseda představenstva skupiny Unipetrol, do které patří i Benzina, a dodává: „V příštím roce budeme v rozšiřování počtu čerpacích stanic pokračovat. Zaměříme se také na modernizací interiérů a rozšiřování sortimentu zboží a služeb na stávajících stanicích.“

Dvě samoobslužné čerpací stanice Benzina v Bánské Bystrici a Košicích budou uvedeny do provozu v následujících týdnech a na začátku příštího roku projdou kompletní rekonstrukcí do nového konceptu Benzina Expres. I zde bude řidičům k dispozici kompletní sortiment aditivovaných paliv Efecta a Verva.

Benzina se rozhodla pro návrat na Slovensko po 15 letech.

Benzina otevřela na Slovensku první čerpací stanici