Kongres Čerpačka se přesouvá na září

Aktuální situace kolem epidemie koronaviru vyžaduje řadu bezpečnostních opatření, mezi které patří rovněž zákaz konání všech vzdělávacích akcí, kongresů a workshopů. Je třeba minimalizovat setkávání osob, aby se virus rychle nešířil, a tak i my přistupujeme ke změně termínu pro 8. kongres Čerpačka, který se měl konat v dubnu. Organizátor kongresu, skupina Atoz Retail, oznamuje nový termín akce, kterým je 8. září 2020.

Změna se týká pouze termínu, místo zůstává nezměněné. Zástupci provozovatelů a majitelů čerpacích stanic a jejich dodavatelé se 8. září 2020 sejdou tradičně v prostorách Aquapalace Hotelu Prague v Čestlicích.

„Eventový trh je díky bezpečnostním opatřením kvůli koronavirové epidemii zcela zmrazen. Pevně věříme, že se i díky těmto opatřením situace brzy vrátí k normálu a my budeme moci opět propojit B2B svět majitelů, provozovatelů čerpacích stanic a jejich dodavatelů a poskytnout jim oblíbenou platformu pro setkávání, sdílení trendů, představení novinek, navázání nových obchodních kontaktů a networking,“ říká Jana Lysáková, manažerka skupiny Atoz Retail, která je organizátorem kongresu.

Těšit se můžete na přední zástupce petrolejářského průmyslu i vizonáře v oblasti alternativních paliv.

Celodenní kongres řeší aktuální témata, která hýbou světem čerpacích stanic a dotýkají se každodenní práce majitele, provozovatele či nájemce čerpací stanice. Cílem kongresu je informovat a inspirovat provozovatele benzinek, aby obstáli v konkurenčním boji a zvýšili své tržby.

Novinky ohledně kongresu, řečnících a programu můžete průběžně sledovat na webových stránkách kongresu Čerpačka.