Nové vydání tištěného Speciálu Čerpačka Jaro 2020 je k dispozici také on-line

Právě vychází jarní vydání tištěného Speciálu Čerpačka. Najdete tu řadu inspirativních článků z trhu čerpacích stanic, ať už se týkají aktuálního vývoj či trendů v jednotlivých kategoriích. Aktuální číslo jsme vzhledem k pandemii koronaviru kromě obvyklé tištěné podoby zpřístupnili také on-line. Samozřejmě nadále tiskneme celý náklad, aby všechny čerpací stanice Speciál dostaly. Jsme přesvědčení, že jen elektronická verze nikdy tištěný časopis nemůže plně nahradit.

Protože řada z vás uvízla při práci z domova, případně se s kolegy střídáte na směnách na čerpacích stanicích, zpřístupnili jsme tištěný Speciál Čerpačka Jaro 2020 také v elektronické podobě.  Najdete jej on-line na issuu.com (odkaz níže) nebo si můžete rovnou stáhnout Speciál Čerpačka Jaro 2020 ve formátu pdf.

Co vás v novém čísle čeká? 

Ve válce s koronavirem – pohled na aktuální situaci na trhu přináší Jan Daněk, konzultant z oddělení Retailer Services CZ&SK společnosti Nielsen, situaci komentuje také Ivan Indráček, předseda představenstva SČS – Unie nezávislých petrolejářů. Jak to vidí klíčoví hráči na trhu?

Pandemie se dotýká i čerpacích stanic, víc o tom, jak v současné situaci řešit každodenní praktické otázky z provozu informuje Martina Salacká ze společnosti Kodap.

V sortimentních kategoriích jsme se zaměřili na nealko nápoje, zejména pak energy drinky, alkohol, kávu a občerstvení,  impulzní zboží i tabákové výrobky.

Nechybí informace a trendy z oblasti autokosmetiky, paliv a plateb.

Přejeme našim čtenářům pevné zdraví a příjemné čtení!

Redakce