EuroOil otevřel dvě nové pumpy u Přerova

Zcela nové čerpací stanice EuroOil otevřel provozovatel sítě, společnost Čepro, na dálnici D1 u Křenovic na 248. kilometru. Síť čerpacích stanic EuroOil se tak rozrostla na 205 poboček. Na první zákazníky čeká odměna za tankování a fotosoutěž. Obě čerpací stanice nabízejí zákazníkům vysoký standard služeb, spolehlivá paliva, teplé občerstvení i příjemné posezení.

Předseda představenstva společnosti Čepro Jan Duspěva, k tomu říká: Po pozitivních zkušenostech, které jsme za dva roky nasbírali u Ostravy, jsme se rozhodli posílit naši pozici na hlavním dálničním tahu České republiky. Nové čerpací stanice u Křenovic nabídnou vše, co současní tranzitní zákazníci vyžadují.“  Dvě čerpací stanice umístěné na D1 mezi Brnem a Přerovem budou mít otevřeno non-stop. Z paliv bude k dispozici z benzínů Natural 95, Optimal 95 E, BA 98 Super Plus a motorové nafty Optimal Diesel a Optima Diesel Plus. V prodeji bude i AdBlue. Prodejna nabídne široký sortiment zboží včetně hotových jídel. Svěží interiér vhodně doplňují informace o blízkých keltských nalezištích.

Do konce července každý, kdo v Křenovicích natankuje alespoň 20 litrů benzínu nebo nafty, získá jako dárek plechovku nové Pepsi mango.  „K tomu navíc poběží fotografická soutěž o tři poukazy na pohonné hmoty za tisíc korun,“ doplňuje Vladimír Vacek, vedoucí útvaru čerpacích stanic.

Soupeření pod názvem „Kdo se kření, pomáhá“ doplní dar společnosti Čepro – za každou sdílenou fotografii na facebooku s hashtagem #eurooilpomaha z čerpací stanice Křenovice dá společnost 248 Kč na dobrou věc, podpoří nemocnici v Kroměříži.