Na benzinku pro BMW, skútry Lambretta nebo sběratelskou kolekci

Pro letní období si jednotlivé sítě čerpacích stanic připravily soutěže pro zákazníky o hodnotné ceny i slevy na zboží. Podporují nejen své gastronomické koncepty, ale také prémiové služby a zboží. 

MOL nabízí skútry i palivo na pět let 

MOL do letní soutěže nabídla ikonické italské skútry Lambretta, palivo na pět let a dalších více než 1500 cen. Mechanika soutěže je podobná těm z předchozích let. Za natankované palivo získá zákazník možnost zúčastnit se soutěže, stačí odeslat unikátní kód z účtenky přes SMS nebo web. Tankování prémiových paliv odměňuje MOL dvěma soutěžními kódy. Skútry Lambretta vévodily světovému trhu skútrů až do doby, kdy první příčku převzala díky filmu Prázdniny v Římě značka Vespa.

Benzina láká na BMW

Benzina nabízí svým zákazníkům soutěž o automobil BMW M340i xDrive Limousine. Podmínkou je načerpání minimálně 30 litrů pohonných hmot (mimo LPG a CNG) u vybraných čerpacích stanic Benzina v České republice nebo Slovenské republice a zaslání kódu z účtenky na web či prostřednictvím SMS. Kromě hlavní výhry soutěží zákazníci o batohy, trika, čepice a sportovní vaky z kolekce BMW Motorsport.

OMV nabízí slevy na zahradní náčiní 

Až do půlky srpna získají zákazníci, kteří natankují 30 l (základního nebo prémiového) paliva získat slevu 25 % na vybrané zahradní nářadí Fiskars. OMV také soutěžemi na sociálních sítích podporuje francouzské menu Matěje Ruperta, zákazníci mohou díky sběratelské kartičce získat každý šestý sendvič zdarma.

Pro sběratelskou kolekci na Shell 

Sbírka čtyř natahovacích modelů z kolekce Shell Motorsport bude pro zákazníky k dispozici až do září. Princip soutěže je ve sbírání samolepek, zákazníci je získají například za tankování prémiových paliv V-Power, za nákup vod do ostřikovačů Smart nebo za nákup speciálních mycích programů. Formuli na dálkové ovládání Nissan mohou získat jen zákazníci s věrnostním programem Shell ClubSmart. Sběratelský princip využijí zákazníci také v další soutěži, za nasbírané samolepky z prémiových mycích programů mohou získat sadu čajů, pivo či Lambrusco.

EuroOil podporuje návštěvu nových čerpacích stanic, myslí i na charitu

Síť čerpacích stanic EuroOil si pro své zákazníky, tankující na nově otevřených pumpách u Přerova, připravila soutěže s využitím sociálních sítí. Nechybí jim ani charitativní rozměr.