Umí vaše stávající účetní odhalit silné a slabé stránky vaší čerpací stanice?

Svěřte se do rukou zkušených účetních se specializací na obor čerpacích stanic a čerpejte řadu výhod. Navíc využijte zdarma funkční nástroj pro každodenní potřebu, kterou vytvořila společnost eurodata ve spolupráci s daňovými kancelářemi KODAP. Každý měsíc budete mít k dispozici podrobné a srozumitelné výsledky vašeho podnikání, včetně meziročního srovnání a dalších užitečných informací, které budete mít k dispozici online. Tím získáte rychlý, přehledný a snadný přístup ke všem datům důležitým pro úspěch vašeho podnikání!

Proč zvolit účetní, která má zkušenosti s účtováním čerpacích stanic?

  • Zažili jste již kontrolu z finančního úřadu? Možná, že ne. Můžete si být ale jistí, že je ve vašem účetnictví vše v pořádku?
  • Víte, že vedení účetnictví čerpací stanice zahrnuje mnoho neobvyklých účetních případů?
  • Vede vaše účetnictví opravdu zkušená účetní, která se vyzná ve specifikách vašeho oboru?
  • Je vaše účetní pojištěná třeba i na chyby v daňových přiznáních? Chyby v daních jsou drahé…
  • Uhlídáte všechny své daňové povinnosti? Měsíc za měsícem, rok za rokem? Jste si jisti?

 

Na účetní z daňových kanceláří KODAP se můžete vždy spolehnout. Znají specifika týkající se čerpacích stanic a vyznají se v neobvyklých účetních případech, hlídají vaše daňové povinnosti a v případě kontroly z finančního úřadu stojí při vás. Vědí, že chyby v daních a účetnictví jsou drahé, proto mají uzavřené kvalitní pojištění.

Proč chtít víc než jen účetní?

Zdají se vám účetní výstupy jako výsledovka či rozvaha příliš složité a obecné, ale přesto potřebujete znát detaily vašeho podnikání? Získejte zdarma nástroj od společnosti eurodata a dozvíte se na čem skutečně vyděláváte a na čem nikoliv, kolik dlužíte a kolik dluží ostatní vám. Dále budete vědět, jak moc utrácíte a za co.

Zkrátka budete v obraze a k dispozici budete mít srozumitelné a přehledné informace, které jsou k užitku, po ruce a s poradcem na telefonu.

Pro nezávaznou nabídku nás kontaktujte emailem na salacka@kodap.cz nebo telefonicky na 736 500 115. Více informací na www.edtas.cz nebo Reporty pro čerpací stanice

Komerční sdělení