EuroOil v květnu nabízí soutěž o tankování na celý rok

Síť čerpacích stanic EuroOil spustila květnovou soutěž pro zákazníky. Kromě Pepsi zdarma k nákupu alespoň 20 litrů pohonných hmot mohou vyhrát poukázky na tankování či na nákup v e-shopu Mall.cz. Zapojit se mohou také ve fotosoutěži. 

Pepsi za 20 litrů

Od 1. 5. do 31. 5. 2021 bude na všech pumpách EuroOil probíhat akce, kdy za nákup alespoň 20 litrů pohonných hmot dostanete plechovku Pepsi zdarma. Pokud při natankování alespoň 20 litrů paliva zároveň zaplatí zákazníik Kartou EuroOil, získá ještě brožurku s hrami pro děti nebo samolepku.

Soutěž o poukázky na tankování

V květnu zároveň běží soutěž o poukázky na tankování. Zákazníci, kteří natankují alespoň 20 litrů pohonných hmot a účtenku zaregistrují na www.soutezeurooil.cz, soutěží každý týden o pět  poukazů na tankování na čerpacích stanicích EuroOil v hodnotě 1 000 Kč a pět poukazů na nákup v e-shopu Mall.cz v hodnotě 5 000 Kč. Všichni registrovaní účastníci pak mají šanci vyhrát jednu hlavní výhru – tankování na celý rok v hodnotě 60 000 Kč.

Za fotku z cest 2 000 korun

Soutěž probíhá také na sociálních sítích. Za fotku z výletu či z čerpací stanice EuroOil s hashtagem #soutezeurooil mohou zákazníci vyhrát 10 poukazů na palivo v hodnotě 2 000 korun. Značka EuroOil zákazníkům na webových stránkách připravila rovněž tipy na výlety a na soutěž upozorňuje v řadě médií.