Speciál Čerpačka Jaro 2021: Trendy v kategoriích (nealko, pivo, gastro a káva, kapaliny, PHM i výdejní stojany)

Jarní speciál pro všechny majitele a provozovatele čerpacích stanic v ČR je tu. Přináší řadu inspirativních článků a důležitých informací. Jaká témata v aktuálním vydání najdete?

→ Kdo je vítězem stále trvající pandemie? Městské nebo dálniční čerpačky? A jak se dařilo gastronomickým konceptům?

Nealkoholickým nápojům stále vévodí ty energetické. Proč je mít v regále, jaké značky zvolit a co nového se na trh chystá a nemělo by vám na čerpačce chybět?

Když se řekne pivo, na čerpací stanici se daří jak národním, tak lokálním značkám. Zaměřte se při optimalizaci své nabídky na to, aby vám v regále nechyběly zásadní tržní novinky, stálice a také pro zpestření chuti regionální pivovary.

Čerstvost hraje na čerpacích stanicích v oblasti občerstvení zásadní roli. Jak ale do této role zasáhl loňský pandemický rok? A vrátil se „čas balených baget„?

→ Na prodej kapalin působí různé vlivy, podívejte se, které to jsou. A podívejte se také na to, jak loňský rok zamával se spotřebou PHM a co nového je v  oblasti výdejních stojanů. 

→ Nechte se inspirovat novinkami, které míří na trh čerpacích stanic a slibují úspěšnou prodejní sezonu.

Aktuální speciál vyšel v nákladu 5 300 výtisků. Další vydání chystáme na podzim. 

Ještě speciál nemáte? Napište si o něj. 

Kromě exkluzivního tištěného vydání si můžete celé vydání Speciál Čerpačka Jaro 2021 přečíst on-line na platformě Issuu (klikněte na odkaz nebo čtěte níže).