Benzina Orlen připravila pro zákazníky výstavní turné s F1

Síť čerpacích stanic Benzina Orlen připravila pro své zákazníky a milovníky motoristického sportu netradiční příležitost. V Českých Budějovicích odstartovala dvouměsíční výstavní turné, během kterého se v nejméně osmi městech České republiky představí závodní monopost týmu Formule 1 Alfa Romeo Racing Orlen. 

„Závody Formule 1 s těmi nejlepšími jezdci přitahují fanoušky z celého světa. Podle výzkumu společnosti Nielsen dosáhla celková sledovanost podniků Formule 1 vysílaných na 51 celostátních televizních stanicích 400 000 000 diváků. Mezinárodní skupina Orlen, jejíž jsme součástí, nabízí prémiová paliva a produkty po celém světě včetně Česka. Globálně se tak prezentujeme ve spojení s prestižní značkou, jako je právě tým Alfa Romeo Racing Orlen,“ vysvětlil Tomasz Wiatrak, předseda představenstva skupiny Orlen Unipetrol, do které patří i síť čerpacích stanic Benzina Orlen, a dodal: „Věřím, že fanoušci Formule 1 i naši zákazníci využijí jedinečné příležitosti a prohlédnou si na našich čerpacích stanicích tento skvělý monopost. Ten se během příštích dvou měsíců představí v celkem devíti lokalitách.“

Fanoušci budou moci během turné vidět skutečný závodní monopost Formule 1 – přesně takový, kterým jezdili jezdci Alfa Romeo Racing Orlen. Do Česka dorazí přímo z turné po Polsku, následně bude pokračovat do Německa a poté se vrátí do Polska.

Od srpna až do října

Na čerpací stanici Benzina ORLEN v Českých Budějovicích (Vltavské nábřeží 12) bude monopost vystaven od 6. do 11. srpna. Poté bude pokračovat do dalších měst:

Plzeň (Nepomucká 791) – 12. až 18. srpna
Bochov (Pražská 412, Bochov) – 19. až 25. srpna
Praha (Auta na náplavce) – 26. až 29. srpna
Praha (Argentinská) – 29. srpna až 2. září
Litvínov (silnice č. 27, Záluží) – 3. až 9. září
Hradec Králové (Koutníkova 605) – 10. až 16. září
Brno (Bystrcká 1276/36b) – 17. až 23. září
Ostrava (Místecká 3173) – 24. září až 1. října

Přítomnost monopostu F1 na čerpacích stanicích Benzina Orlen v České republice je součástí kampaně Společně na cestě vpřed. Tato kampaň připomíná zákazníkům spojení sil sítě čerpacích stanic Benzina Orlen s její mateřskou skupinou Orlen, díky níž se značka zdokonaluje, přináší inovace, zvyšuje kvalitu služeb a nabízí širokou škálu palivových a nepalivových produktů.