Bolt láká nové řidiče i na levnější tankování u Benzina Orlen

Partnerští řidiči či řidičky platformy Bolt mohou využívat výrazně zlevněná mobilní data od Vodafone a O2, a nově také tankovat na čerpacích stanicích Benzina s několika korunovou slevou na každý litr paliva.

Firma věří, že nové výhody budou motivovat partnerské řidiče, aby zakládali vlastní flotily pěti a více řidičů. Služba jim nejnověji nabízí výrazně zlevněné tankování v síti čerpacích stanic Benzina Orlen. Mezi další výhody spolupráce s platformou Bolt patří bonus pro novopečené partnerské řidiče, kteří “na rozjezd” obdrží 25 tisíc korun. A kdo z řidičů si na bok vozu nechá nalepit logo Bolt, tomu služba vrátí část poplatku za užívání aplikace na základě týdenního počtu absolvovaných jízd.

Bolt vytváří flotily

Tyto benefity i obecné výhody aplikace Bolt přitom lze využívat také v týmu, a to bez ohledu na to, kolik má k dispozici vozidel. Pokud se totiž sejde pět a více řidičů, mohou se střídat třeba i v jediném autě. A pokud chtějí jezdit častěji, než co umožňuje počet vozidel, která mají společně k dispozici, platforma Bolt je propojí s jinou partnerskou flotilou. Zájemci o práci partnerského řidiče Boltu se mohou snadno registrovat buď přímo v aplikaci Bolt nebo přes web s následným vyplněním stručného formuláře. Stačí si vyřídit průkaz řidiče taxislužby, takzvanou žlutou kartu, kterou si lze nechat vystavit na kterémkoliv dopravním úřadu obce s rozšířenou působností či magistrátu bez nutnosti skládat jakékoliv zkoušky.