Pavel Los odchází řídit zákaznickou loajalitu z Shellu do Oraclu

Více než 21 let působil Pavel Los ve společnosti Shell, kde si postupně prošel řadu pozic. Až do konce loňského roku působil jako předseda představenstva pro Shell ČR a SR, řídil také její věrnostní programy v rámci střední a východní Evropy. V letech 2018 až 2021 také coby člen globálního týmu Skupiny Shell řídil věrnostní programy sítě čerpacích stanic Shell po celém světě s více než 30 miliony aktivních zákazníků. Od roku 2022 se Pavel Los přesouvá do IT oblasti, kde bude působit jako stratég pro engagement a loajalitu spotřebitelů v platformě CrowdTwist skupiny Oracle. 

Kromě nové pozice ve skupině Oracle také Pavel Los v loňském roce založil svou vlastní kreativní digitální agenturu Blue System, která se kromě jiného zaměřuje na tvorbu webů a e-shopů, on-line marketing a SEO optimalizaci.

„Jsem nadšený, že se mohu dál věnovat věrnostním systémům s obrovsky zkušeným týmem Oracle CrowdTwist, v němž vzniká spousta zajímavých věcí. Těším se, že budu moci pomáhat značkám s ‚engagementem‘ spotřebitelů a zvyšováním jejich hodnoty,“ uvedl Los na svém LinkedIn profilu. Tam také poděkoval svým spolupracovníkům ze společnosti Shell a přepočetl své působení ve firmě nejen na odpracované dny (7 881), ale i vypité kávy (22 428).

V září loňského roku byl Pavel Los jedním ze spíkrů 9. kongresu Čerpačka, kde  hovořil právě o věrnostním programu a budování zákaznické loajality.

Kongres Čerpačka 2021: Loajalitu nelze stavět na slevách