Shell Czech Republic povede Daniel Vagaský

Vedení společnosti Shell Czech Republic přebírá od 1. ledna 2022 Daniel Vagaský. Ve funkci tak nahradí Pavla Lose, který ze společnosti odešel na přelomu roku. 

Změnu ohlásil Daniel Vagaský na profesní síti LinkedIn společně s tím, jaké cíle si pro svoji novou roli vytyčil: „Mým cílem na pozici generálního ředitele je vést Shell coby lídra na cestě energetické transformace. Žijeme v období výrazných změn, které vytvářejí příležitost pro inovativní řešení s přímým dopadem na energeticky udržitelnou budoucnost dopravy. Naše úsilí vynaložíme na to, aby byl Shell v nové energetické éře v České republice i nadále volbou číslo jedna pro naše zákazníky i obchodní partnery.“

Absolvent Ekonomické univerzity v Bratislavě pracuje ve společnosti Shell 18 let, za sebou má řadu pozic převážně finančního charakteru, řídil finance v CEE regionu. V letech 2015 až 2019 byl finančním manažerem nejen pro oblast CEE, ale také Turecko a Jižní Afriku. Mluví plynně anglicky, německy a rusky. Ve volném čase se věnuje sportu a cestování.