MOL otevřel novou čerpačku u Frýdku-Místku a rozšířil tak svou síť na 305 stanic

Společnost MOL Česká republika, druhý největší provozovatel čerpacích stanic v tuzemsku, otevřela čerpací stanici ve frýdecko-místeckých Chlebovicích. Česká síť MOL se tak rozrostla již na 305 stanic.

Od prvního březnového dne ve Frýdku-Místku, konkrétně v části Chlebovice, mohou řidiči projíždějící tahem D48 směr Frýdek-Místek načerpat energii pro své auto i sebe na nové čerpací stanici, která vyrostla na téměř „na zelené louce”. Dlouhodobou strategií MOL je přinášet zákazníkům ty nejlepší služby v moderním prostředí na co nejvíce místech po celé České republice, a to zejména na strategických tazích. Frýdecká čerpací stanice tak v sobě kombinuje nejnovější a nejlepší postupy a technologie, které při zařizování a výstavbě stanic MOL využívá.

Zástupci MOL Česká republika na slavnostním otevření společně s náměstkem primátora Frýdku-Místku, Radovanem Hořínkem, přestřihli pásku a zahájili samotný provoz čerpací stanice. U otevření čerpací stanice byli přítomni i fotbalisté nedalekého ostravského Baníku a rally jezdec Dominik Stříteský s týmem Vančík Motorsport, který současně na akci představil svůj nový závodní speciál pro sezónu 2022. Oba sportovní týmy společnost MOL Česká republika dlouhodobě podporuje.

Na nově otevřené čerpací stanici si mohou zákazníci vybrat ze všech dostupných paliv, které na stanice MOL putují ze slovenské rafinérie, jež čerpá ze zdrojů ropy z celého světa. K dispozici je také nabídka Fresh Corneru, ve kterém si každý řidič může vybrat z bohaté nabídky a do konce tohoto týdne ji získá s 50% slevou. Prvních 25 tankujících šťastlivců také společnost odměnila MOL kartu s kreditem na 2000 Kč.

Slavnostní otevření proběhlo na začátku března.