Erebos Sport je nový král iso drinků

Na trh sportovních nápojů dorazila velmi zajímavá novinka tuzemské výroby. Erebos Sport je nová produktová řada, která rozšiřuje stávající produktové portfolio bylinných energetických nápojů značky Erebos. Novou produktovou řadou Sport se tak Erebos rozšiřuje do nového segmentu sportovních nápojů. A to ve velkém stylu.

Po více než dvou letech vývoje totiž na trh přichází s isotonickým nápojem, který nabízí hydrataci, doplnění energie, ale také vitaminů a minerálů. A to v poměrně širokém spektru, jedná se o 11 vitamínů a tři minerály. Jde například o hořčík ve funkční cheláloté vazbě. Výrobce sází také na přírodní ovocné šťávy, které rovněž odlišují jednotlivé verze.

Na vývoji se podíleli sportovci i nutriční specialisté

Energii kromě sacharidů zajišťuje také pro Erebos symbolické sedmero bylin dle originální receptury. Ta je vyvíjena ve spolupráci s Výzkumným ústavem rostlinné výroby a docentem Romanem Pavelou. Svým složením tak nápoj potěší i náročnější sportovní publikum. Na samotném vývoji nápoje a testování účinků se podíleli také profesionální sportovci, mezi nimi například David Svoboda, nebo nutriční specialisté jako jsou Karel Kolpek nebo Josef Soukup.

Jedná se tedy o velmi komplexní sportovní nápoj, který dosud na trhu nemá obdoby. Odpovídá tomu i cena, která nepatří mezi nejlevnější v dané kategorii. Po výčtu složení se tomu však není co divit. Kvalita holt něco stojí. Tak nám nezbývá nic jiného, než tomuto českému želízku v ohni popřát mnoho štěstí na regálu. Jsme totiž přesvědčeni, že si tam svého spotřebitele jistě najde.

Kontakt: White s.r.o., Nádražní 1088, 738 01, Frýdek Místek, www.erebosdrink.cz