Mallpay nabízí zákazníkům o desetinu levnější paliva z čerpacích stanic

Cena benzínu se od začátku roku zvýšila o celých 22 %, což dělá vrásky nejedné domácnosti. Společnost Fintech Mallpay přichází na trh s nabídkou, která umožní řidičům na tři měsíce tankovat benzín či naftu, doplnit LPG, CNG nebo vodík či nabíjet elektřinou na všech čerpacích stanicích v Česku i okolních státech. Stačí pouze platit nově aktivovanou chytrou kartou Mallpay. Nabídka bude navíc platit nejméně čtvrt roku – tedy do poloviny prázdnin.

Díky šikovnosti fintechu Mallpay nemusí řidiči řešit, kde a co tankují. O desetinu méně budou platit díky automatickému zúčtování. Mallpay díky takzvanému MCC kódu platby totiž dokáže identifikovat, že k ní došlo právě na čerpací stanici. Neexistuje tedy žádné omezení například na síť konkrétních čerpacích stanic, místo nebo typ paliva.

Odložené platby jsou v kurzu

Nabídka platí pro všechny držitele nově aktivovaných chytrých karet Mallpay. Tedy karet, které umožňují jednoduše a zdarma zaplatit za všechny nákupy později – konkrétně jen jednou za 50 dnů, a to až do výše limitu 50 tisíc korun. Kartu je možné jednoduše zařídit za pár minut online, tedy klidně přímo na benzínce. A díky její virtuální podobě, kterou je možné ihned aktivovat v aplikaci, s ní zaplatit okamžitě. Domů pak za pár dnů dorazí její plastová varianta.

Levnější paliva do konce července

Paliva levnější o deset procent svým držitelům Mallpay zajistí od května do konce července. Tankovat je možné až do celkové výše 15 tisíc korun (konkrétně se vztahuje na tankování za 5000 korun každý měsíc). V přepočtu na aktuální ceny paliv je tak slevu možné uplatnit na takřka 340 litrů Naturalu 95, se kterými by se autem dalo ujet více než 4500 kilometrů.

„Mallpay karta je ideální společník pro neklidnou dobu. Snažíme se hledat cesty, jak lidem zprostředkovat to nejvýhodnější nakupování a platí to i o nákupech věcí, jako jsou potraviny nebo právě pohonné hmoty,” uvádí Adam Kolesa, CEO Mallpay. „Mallpay přivádí princip odložených plateb do běžného života a byli bychom rádi, kdyby se z nich stal postupem času naprostý standard, který pomáhá řídit cash-flow domácností.”

Mallpay je fintech ČSOB banky, jehož cílem je vytvořit komplexní ekosystém chytrých služeb spojených s placením.  S chytrou Mallpay platební kartou, kterou využívá už takřka 15 000 Čechů, je možné zdarma odkládat platbu až o 50 dní do výše 50 tisíc korun a s každým nákupem bezplatně získat tříletou záruku a roční pojištění na veškeré kupované zboží. Z limitu je možné také platit platby libovolným třetím stranám.