OMV motivuje zákazníky k využití věrnostní aplikace spotřebitelskou soutěží

OMV poprvé propojuje spotřebitelskou akci se svou novou aplikací a členové věrnostního klubu mají při čerpání odměn Playmobil výrazné výhody.  Uživatelé klubu OMV MyStation sbírají digitální samolepky přímo do aplikace a získat mohou exkluzivní řadu hraček Playmobil.

Na všech čerpacích stanicích OMV v České republice probíhá až do 11. prosince předvánoční spotřebitelská akce ve spolupráci s výrobcem dětských stavebnic Playmobil. Prostřednictvím propojení akce s novým věrnostním klubem motivuje OMV zákazníky k aktivnímu využívání své aplikace OMV MyStation. Členové klubu mají ve spotřebitelské akci po nasbírání šesti digitálních samolepek stejné výhody, jako nečlenové klubu po nasbírání dvojnásobného počtu (12).

Se slevou nebo zdarma

Postavičky a stavebnice Playmobil mohou zákazníci po nasbírání příslušného počtu samolepek získat se slevou až 50 % nebo zcela zdarma. Za načerpání pohonných hmot či nákup zboží a služeb na čerpacích stanicích OMV v hodnotě 500 Kč získává každý zákazník jednu samolepku. Do hodnoty 500 korun se počítá nákup PHM, zboží ze shopu, gastro segmentu i mycích programů, přičemž pro řidiče nákladních vozů nad 3,5 tuny je limit na známku 2 000 korun.  Po nasbírání šesti, respektive dvanácti samolepek může zákazník získat jednu z 12 různých odměn Playmobil dle výběru. Uživatelé věrnostní aplikace MyStation obdrží digitální samolepky přímo do svého telefonu a na všechny formy odměn jim stačí shromáždit samolepek šest. Kromě toho mohou získat produkty Playmobil jen za své nasbírané věrnostní body.

„Jako prémiová síť čerpacích stanic realizujeme naše spotřebitelské akce vždy s velmi atraktivními partnery. Jsme přesvědčeni, že spolupráce s Playmobil naše zákazníky v předvánočním období osloví a očekáváme velký zájem. Novou akci vnímáme také jako další pozvánku zákazníků k registraci do našeho nového věrnostního klubu, v němž mohou čerpat průběžně velké množství dalších výhod. Proto jsme se rozhodli členům našeho klubu OMV MyStation nabídnout výrazně lepší podmínky,“ říká Michal Janda, marketingový manažer společnosti OMV Česká republika.