Orlen Benzina nabízí ve Špindlu kávu Stop Café, na lyžaře čekají sjezdovky Efecta a Verva

Orlen Benzina, která je se svými 430 stanicemi největší sítí čerpacích stanic v Česku, se stala hlavním partnerem skiareálu Špindlerův Mlýn a podporovatelem lyžařské akce Orlen Špindl Ski Opening 2022/2023. Sedačková lanovka z Horních Míseček na Medvědín bude přejmenována na Orlen line a sjezdovky ponesou název pohonných hmot Efecta a Verva. Na vrcholu Medvědína bude otevřeno bistro s občerstvením Stop Cafe.

„Podporujeme řadu vrcholných sportovní akcí. Část z nich má i přesah do masového sportování. A to je i případ našich partnerských aktivit během zimy. Dosud jsme podporovali zejména běžkaře, nyní k tomu přidáváme i sjezdové lyžování. Stali jsme se hlavním partnerem jednoho z největších lyžařských středisek v Česku. Svou přítomností budeme podporovat další rozvoj a prosperitu tohoto nádherného areálu, který slouží návštěvníkům nejen z Česka, ale z mnoha dalších zemí,“ řekla Anna Ziobroń, ředitelka sponzoringu skupiny Orlen Unipetrol.

Návštěvníci skiareálu mají možnost nechat se vyvézt z Horních Míseček na Medvědín sedačkovou lanovkou s novým názvem Orlen line. U její vrcholové stanice bylo v prostorách restaurace zřízeno bistro Stop Cafe, známé svými kvalitními produkty z čerpacích stanic Orlen Benzina. Návštěvníci v tomto bistru mohou dočerpat energii výběrovou fair trade kávou či specialitami ze široké nabídky občerstvení Stop Cafe. Pro sjezd z Medvědína mají lyžaři na výběr ze sjezdovek Efecta Turistická nebo Verva Červená, jejichž názvy odkazují na aditivované a prémiové pohonné hmoty, které Orlen Benzina nabízí zákazníkům ve své síti. Podpora areálu ze strany firmy zahrnuje také dodávky pohonných hmot pro provoz sněžných roleb v celém skiareálu.

Nová zimní sezóna ve Špindlerově Mlýně začíná 10. prosince 2022. Slavnostní zahájení sezony Orlen Špindl SkiOpening 2022/2023odstartuje v 10:00 a celý den si návštěvníci budou moci užít bohatý doprovodný program.