Časopis Zboží&Prodej významně rozšířil své profesionální působení! Kromě vlastního zpravodajského webu, který právě čtete, a newsletteru informujícího o nejžhavějších zprávách z retailu, se můžete spojit i s našim facebookovým a twitterovým profilem. O nových vydáních časopisu i akcích organizovaných skupinou ATOZ Retail se dozvíte na profesionální sociální síti LinkedIn. Videa z našich kongresů a společenských aktivit najdete na kanálu Youtube. Neváhejte a buďte s námi v kontaktu!

Číst si aktuální zprávy z retailu, sdílet je a diskutovat o nich s ostatními můžete na našem facebookovém profilu. Staňte se fanoušky a budete stále v obraze.

 

Maximálně stručné zprávy na sociální síti Twitter rychle informují o vše podstatném, co se děje v retailu.

 

Sledujte skupinu ATOZ Retail na sociální síti profesionálů LinkedIn. Mezi prvními se tak dozvíte o nových číslech časopisů Zboží&Prodej a Tovar&Predaj i o akcích, které pořádáme. Jsou to kongresy Samoška v Česku, kongres Samoška na Slovensku, kongres Čerpačka a letní VIP párty Retail Business Mixer.

 

Youtube kanál skupiny ATOZ Retail přináší nejen videa z kongresů Samoška a Čerpačka a z neformální večerní akce Retail Business Mixer, ale také videa doplňující informace v časopisech či ze zajímavých prodejen.