Orlen Benzina zdvojnásobila slevu na paliva pro běžné motoristy s Tankartou Easy

Síť čerpacích stanic Orlen Benzina od 1. července na období letních prázdnin navýšila slevu na pohonné hmoty pro běžné motoristy. Ti při platbě Tankartou Easy nově ušetří až 1,50 Kč na litru paliva. 

Během letních měsíců intenzita cestování každoročně významně vzroste. Orlen Benzina proto nabízí řidičům možnost, jak ušetřit za nákup pohonných hmot. „U naší zákaznické karty Tankarta Easy jsme zdvojnásobili slevu na aditivovaná paliva Efecta a o polovinu zvýšili slevu na prémiová paliva Verva. Tankarta Easy je lehce dostupná na všech našich stanicích a její aktivace je rychlá a nenáročná,“ uvedl Vladimír Dočekal, ředitel sítě čerpacích stanic ORLEN Benzina pro Česko a dodal: „Věřím, že čeští řidiči tento krok ocení a při svých cestách na dovolené využijí největší síť čerpacích stanic rozmístěných po celém Česku.“

Slevová karta bez podmínek

Tankarta Easy, kterou využívá více než 200 tisíc zákazníků, je na trhu od roku 2016. Nabízí čerpání paliv na všech čerpacích stanicích Orlen Benzina v Česku (s výjimkou samoobslužných) se slevou bez podmínky minimálního odběru paliva. V případě aditivovaných paliv Efecta činí sleva nově 1 Kč na litr (namísto dosavadních 0,50 Kč) a u prémiových paliv Verva zaměřených na výkon motoru 1,50 Kč (namísto dosavadní 1 Kč).

Zákazníci si mohou Tankartu Easy pořídit u pokladen čerpacích stanic Orlen Benzina nebo online z domova. Používání karty je bezplatné, klient neplatí žádné poplatky ani za uskutečněné transakce, ani za vedení účtu. Čerpat může i další pohonné hmoty, LPG, CNG a AdBlue nebo s kartou zaplatit na nákup v shopu.